Įgyvendinto projekto „Judame. Augame, Sveikėjame“ baigiamoji konferencija

Įgyvendinto projekto „Judame. Augame, Sveikėjame“ baigiamoji konferencija

Rgp 23, 2022 Naujienos by admin
Birželio 13 d. Alytaus Panemunės progimnazijoje vyko lopšelių-darželių „Vyturėlis“, „Šaltinėlis“, „Obelėlė“ ir Putinėlis“ kartu su Sporto rėmimo fondu ir Alytaus miesto savivaldybe įgyvendinto projekto „Judame. Augame, Sveikėjame“ baigiamoji konferencija.
Konferencijos dalyvius pasveikinti atvyko Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė ir Alytaus miesto savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkė Laima Vincė Kirkliauskienė.
Bendradarbiaudami projekte „Judame. Augame. Sveikėjame“ lopšeliai-darželiai siekė, kad visi vaikai, lankantys Putinų mikrorajono lopšelius-darželius, turėtų vienodas galimybes sportuoti, nepriklausomai nuo dabartinės įstaigų lauko aplinkos ir aprūpinimo priemonėmis. Projekto metu buvo ne tik planuojama įsigyti daug sportinei veiklai reikalingų priemonių bei įrangos – futbolo, krepšinio, žolės riedulio inventoriaus, paspirtukų, balansinių dviratukų, saugos šalmų ir pan., bet ir pagerinti mokytojų kompetenciją organizuoti aktyvią fizinę veiklą bei sporto renginius. Mokytojai kėlė fizinio ugdymo organizavimo kompetenciją, vaikai, reguliariai dalyvavo fizinio aktyvumo pratybose su fizinio ugdymo pedagogais. Vyko tėvams ir visai šeimai skirti švietėjiški renginiai ir kitos veiklos.